artykuł nr 1

GLW przypomina o podstawowych zasadach opieki nad...

W związku z występującymi ostatnio niskimi temperaturami oraz trudnymi warunkami atmosferycznymi tj. wzmożonymi opadami śniegu, w trosce o dobro zwierząt domowych Główny Lekarz Weterynarii przypomina o podstawowych zasadach opieki nad zwierzętami podczas mrozów

artykuł nr 2

Poradnik dla konsumenta

Jak wybierać produkty spożywcze spełniające nasze oczekiwania. Okres Świąt Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami. Wielu z nas już planuje świąteczne menu. Jedni samodzielnie przygotowują wigilijne potrawy oraz dania na świąteczny stół, inni skorzystają z ofert restauracji oraz firm cateringowych. Decydując się na zakup gotowych potraw poznaj produkty, które będziesz serwować swoim najbliższym w trakcie świąt!

artykuł nr 3

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Olsztynie informuje, że dnia 27 listopada 2023 roku o godzinie 10.00 w siedzibie inspektoratu odbędzie się szkolenie dla osób przeprowadzających ubój zwierząt poza rzeźnia na użytek własny.

artykuł nr 4

Rozporządzenie nr 10/2814/2023 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Olsztynie z dnia 04.09.2023 w sprawie uchylenia rozporządzenia nr 9/2814/2023 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Olsztynie z dnia 4 września 2023 r w sprawie określenia obszaru zagrożonego wystąpieniem wścieklizny zwierząt na terenie miasta Olsztyn.

Załączniki:
Treść rozporządzenia 285 KB
artykuł nr 5

PLW w Olsztynie informuje,że podmiot który otrzymał zgodę na realizację szkoleń teoretycznych dla osób przeprowadzających uśmiercanie i działania związane z uśmiercaniem zwierząt na terenie powiatu olsztyńskiego to OMEGA Grzegorz Arasim, 20-336 Lublin, ul. Sokola 9 /13